HONAZ BELEDİYESİ YOL SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETİYOR

Honaz Belediyesi, ilçenin Karateke Mahallesi'nde yaklaşık 30 hanenin bulunduğu ve uzun zamandır sorunu çözülemeyen Dere Sokak’ta düzenleme çalışmalarına başladı.
2021-05-10 14:42:01

Honaz Belediyesi, ilçenin Karateke Mahallesi'nde yaklaşık 30 hanenin bulunduğu ve uzun zamandır sorunu çözülemeyen Dere Sokak’ta düzenleme çalışmalarına başladı.

Honaz’a bağlı Karateke Mahallesi'nde uzun zamandır çözüme kavuşturulmayan Dere Sokak yol sorunu, Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’in konuya duyarlılığı sayesinde Fen İşleri ekipleri tarafından çözüme kavuşturuluyor. Yapılan çalışmalar mahalle halkı arasında büyük sevinçle karşılandı.

Belediye Başkanı Kepenek Honaz’a bağlı 22 mahallenin eksiklerinin tespit edilmesi ve önceliğe göre aksaklıların ortadan kaldırılması için başlattığı çalışmalar kapsamında Karateke Mahallesinde bulunan yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki Dere Sokak’ta genişletme, düzenleme ve kilitli parke taşı döşeme talimatı verdi. Başkan Kepenek, beraberinde Başkan Yardımcıları ve Mahalle Muhtarı ile birlikte yol düzenleme çalışmalarının yapıldığı alanda incelemeler yaparak mahalle halkı ile sohbet etti. Kepenek, muhtarın ve vatandaşların yol talebinin uzun süredir çözüme kavuşmayan bir sorun olduğunu ve düzenlenecek yolun yaklaşık 30 haneye hizmet edeceğini belirtti.

Vatandaşlara en iyi hizmeti götürmenin gayreti ile çalışmalara başlayan Honaz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri iş makineleri yardımıyla yolu daha kullanılır hale getirmek için çalışmalara başladılar. Genişletilen yol, daha sonra kilitli parke taşı ile döşenecek.

Honaz Belediyesi ekiplerinin gerçekleştirdiği çalışmalar için memnuniyetini dile getiren Mahalle Muhtarı İbrahim Yenitürk ve mahalle sakinleri, Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’e yol yapım çalışmalarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

ETİKETLER : denizli denizlihaberleri denizlininsesi haberci20 pamukkale merkezefendi denizlibüyükşehir paü denizlispor dto denizlisiyaset
Diğer HONAZ haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı