Başkan Şevik’ten Yeni Yıl Mesajı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bırakıp, yeni umutlarla yeni bir yıla girerken mesaj yayımladı.
2021-12-31 04:03:07

Başkan Şevik’ten yeni yıl mesajı

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bırakıp, yeni umutlarla yeni bir yıla girerken yayınladığı mesajında “Her yeni yıl, yeni bir başlangıçtır. 2022’in ülkemize, milletimize, Buldan’ımıza ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ederim” dedi.

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, bir yılı daha geride bırakıp yeni bir yıla girerken yayınladığı mesajında , “Yaptığımız her işte olduğu gibi, geride kalan bir yılın da muhasebesini yaparken 2022 yılının en iyi şekilde geçmesi için hangi adımları atmamız gerektiğini düşünmeli, zamanımızı, enerjimizi ve potansiyelimizi en verimli şekilde değerlendirmeliyiz. 2021 yılında daha yaşanılabilir bir Buldan için önemli projelerimizi hayata geçirme imkanı bulduk. 2021 belediyemiz adına oldukça verimli bir yıl oldu.

2022 yılında da, ilçemizin sahip olduğu bütün imkanları kullanarak gerçekleştireceğimiz projelerle, Buldan’ın her yönüyle modern bir kent haline gelmesi, en önemli hedefimiz olacaktır. Bu konuda, tüm kamu kurum-kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları ile ilçemizin bir bütün olarak ortak bir iradeye sahip olması en büyük gücümüzdür. Bu birlik ruhunun yeni yılda da devam edeceğine olan güvenimiz tamdır. Bu vesile ile, 2022 yılının Ülkemize, Milletimize, Buldan’ımıza ve tüm insanlığa huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni eder, tüm halkımızın ve her kademedeki çalışma arkadaşlarımın yeni yılını kutlarım” dedi.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
sex shop
ÇOK OKUNANLAR
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2022 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı