Mehmet Akif’i Yetiştiren Coğrafyaların Özellikleri Konulu Konferans

2021 Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı etkinlikleri kapsamında Teknoloji Fakültesi tarafından “Mehmet Akif’i Yetiştiren Coğrafyaların Özellikleri” konulu konferans düzenlendi.
2021-11-12 09:39:20

Mehmet Akif’i Yetiştiren Coğrafyaların Özellikleri Konulu Konferans Düzenlendi

2021 Mehmet Akif ve İstiklal Marşı Yılı etkinlikleri kapsamında Teknoloji Fakültesi tarafından “Mehmet Akif’i Yetiştiren Coğrafyaların Özellikleri” konulu konferans düzenlendi.

Teknoloji Fakültesi Konferans Salonu’nda yapılan konferansta PAÜ Fen Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü Yeni Türk Dili Anabilim Dalı Başkanı ve aynı zamanda Türk Ocakları Denizli Şube Başkanı Prof. Dr. Turgut TOK konuk konuşmacı oldu. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan etkinliğe çok sayıda öğretim üyesi, idari personel ve öğrenciler katıldı.

Konferansın sonunda katılımcıların, bilhassa öğrencilerin memnuniyet duygularını ifade etmelerinin ardından Teknoloji Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Osman Nuri AĞDAĞ’ın öğrencilerin akademik çalışmalarının yanında kültürel anlamda da gelişimlerine katkı sağlayacak olan bu tür bilgilendirici faaliyetlerin belli aralıklarla Fakültemizde “Teknoloji’de Kültür” etkinlikleri kapsamında düzenleneceğini ifade etmesiyle birlikte konferans son buldu.

ETİKETLER :
Diğer haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı