PAMUKKALE'DEN 10 KASIM’DA ATATÜRK ANISINA SERGİ

Pamukkale Belediyesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 83. yılında “Anılarla Atatürk Fotoğraf Sergisi” açtı. Forum AVM’de 2 gün açık kalan sergi vatandaşları memnun etti.
2021-11-10 19:33:50

PAMUKKALE BELEDİYESİNDEN 10 KASIM’DA ATATÜRK ANISINA SERGİ

 

Pamukkale Belediyesi Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 83. yılında “Anılarla Atatürk Fotoğraf Sergisi” açtı. Forum AVM’de 2 gün açık kalan sergi vatandaşları memnun etti.

 

Pamukkale Belediyesi, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 83. Yıl dönümünde özel bir sergi organize etti. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bir birinden güzel fotoğraflarının yer aldığı “Anılarla Atatürk Fotoğraf Sergisi” vatandaşların beğenisine sunuldu. Forum Çamlık AVM’de açılan sergide Atatürk’ün çeşitli zamanlarda çekilen fotoğrafları yer aldı. 2 gün boyunca açık kalan “Anılarla Atatürk Fotoğraf Sergisi”ne vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Çeşitli okullardan öğrenciler de sergiyi gezerek 10 Kasım Atatürk’ü anma gününde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü yad etmiş oldu.

 

ATATÜRK’Ü HER ZAMAN ANIYORUZ

 

Pamukkale Belediyesinin sergisini gezen vatandaşlar böyle bir sergi için Başkan Avni Örki’ye teşekkür ettiler. Erkut Ayhan, Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde açılan sergi için, “Bugün atamızın aramızdan ayrılışının 83. yıl dönümü. Pamukkale Belediyesinin açmış olduğu sergiyi gezdim. Burada Ulu Önder’in birçok güzel fotoğrafını görmek beni memnun etti. Böyle bir sergi açtığı için Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki’ye teşekkür ediyorum” derken, Murat Kırmacı da “Gazi Mustafa Kemal Paşa'nın 83'üncü yıl dönümünde onu anmak adına yapılmış olan bu kıymetli sergi için Pamukkale Belediyesi'ne çok teşekkür ederim” diye konuştu. İncilipınar İlkokulu Anasınıfı Öğretmeni Özgür Turan ise öğrencilerle bu sergiyi gezdiklerini ifade ederek, “Çocuklarımızla bu sergide Atatürk’ü anma imkânı bulduk. Bu güzel sergiyi açan Pamukkale Belediyesine ve onun kıymetli başkanı Avni Örki’ye teşekkür ederim. Atamızı unutmak mümkün değil, Atatürk kalbimizde yaşıyor” dedi.

ETİKETLER :
Diğer PAMUKKALE haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı