Ak Parti İl Başkanlığı Toplantısı ve Milletvekili Nilgün Ök'ün Konuşması

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel GÜNGÖR Başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına bu hafta Denizli Milletvekili, Ak Parti Kadın Kolları Başkan yardımcısı Nilgün Ök katıldı.
2021-11-10 11:56:50

Ak Parti Denizli İl Başkanı Yücel GÜNGÖR Başkanlığındaki yönetim kurulu toplantısına bu hafta Denizli Milletvekili, Ak Parti Kadın Kolları Başkan yardımcısı Nilgün Ök katıldı.

Toplantıda Başkan Yücel GÜNGÖR, Nilgün Ök’e gerek Gazi Meclisimizde Plan ve Bütçe komisyonunda gerekse Genel Merkez Kadın kollarındaki fedakarca çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

“Birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde tüm teşkilat mensuplarımızla birlikte 2023 hedefimize ulaşmadaki azmimiz devam edecektir.”dedi.

Nilgün Ök toplantıda Gazi Meclis’te yapılan yasal düzenlemeleri ve bütçe görüşmelerindeki konular hakkında İl yönetim kurulu üyelerine bilgilendirme yaptı.

Milletvekili Nilgün Ök, “Türkiye’mizin geleceğinin parlak olduğunu ve il başkanımız Yücel GÜNGÖR , Kadın ve Gençlik Kollarımızla birlikte 2023 hedefinde çalışmalarımıza ilk günkü heyecan ve aşkla devam edeceğiz.

Bu heyecan ve aşkı salonda bulunan tüm arkadaşlarımda görebilmenin de ayrıca bende heyecanını yaşıyorum.

Denizli Teşkilatımız ilk günkü heyecanımızla çalışıyor. Bizde 7/24 bu heyecana destek vermek için çalışmalarımızı aynı aşkla devam ettiriyoruz.

2023 hedeflerine Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN liderliğinde Denizlimiz hedefine ulaşacak ve başarılarına bir yenisi daha eklenecektir. Milletimizle birlikte yolculuğumuz devam edecektir.”diye konuştu.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı