Babadağ 2. Off-Road Şenlikleri Ertelendi

Denizli’nin Babadağ ilçesinde 2.si düzenlenecek olan Off-Road Şenlikleri Türkiye’de devam eden yangınlar dolayısıyla iptal edildi. Belediyeden yapılan duyuruda şenliklerin ileri bir tarihe ertelendiği söylendi.
2021-08-03 13:03:19

Ülkemizde yaşanan orman yangınları sebebiyle Babadağ’da yapılması planlanan Babadağ 2. Off-Road Şenlikleri iptal edildi.  Korona virüs pandemisi dolayısıyla 2020 yılında yapılamayan şenlikler 2021 yılında 14-15 Ağustos tarihlerinde yapılacaktı. Devam eden orman yangınları nedeniyle şenliklerin ileri bir tarihe ertelendiğini duyuran Babadağ Belediyesi duyurusunda “14-15 Ağustos 2021 tarihinde yapmayı planladığımız Babadağ 2. Off-Road Şenlikleri, Ülkemizde yaşanan orman yangınlarından dolayı ileri bir tarihe ertelenmiştir. Tüm Babadağlı hemşehrilerimize duyurulur” dedi.

Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı konuyla ilgili “Maalesef ki ülkemizde orman yangınları hala devam etmekte. Ekipler yangın bölgelerinde canla başla çalışırken, bizlerin şenliklerde bir araya gelmesi vicdanen uygun değildir. Babadağ 2. Off-Road Şenlikleri ileri bir tarihe ertelenmiştir. Umarım devam eden yangınlar en kısa sürede kontrol altına alınır” dedi.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı