BULDAN FESTİVAL ÖDENEĞİ, YANGIN BÖLGELERİNE GÖNDERİLECEK

Denizli Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Türkiye’mizin ciğerlerini yakan orman yangınları nedeniyle 6-8 Ağustos’ta yapılacak olan Yenicekent, 13-15 Ağustos’ta gerçekleştirilecek
2021-08-02 19:58:57

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, orman yangınları ve yaşanan can kayıpları nedeniyle festivaller ve konserlerin iptal edildiğini açıkladı.

FESTİVAL ÖDENEĞİ, YANGIN BÖLGELERİNE GÖNDERİLECEK

Denizli Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, Türkiye’mizin ciğerlerini yakan orman yangınları nedeniyle 6-8 Ağustos’ta yapılacak olan Yenicekent, 13-15 Ağustos’ta gerçekleştirilecek olan Buldan Festivali ile 4 Eylül Kurtuluş Günü etkinliklerini iptal ettiğini açıkladı. Festivaller için ayrılan ödeneğin yangın bölgelerine gönderileceğini duyurdu.

 

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik, geçtiğimiz hafta birçok yerde başlayan ve halen süren orman yangınları nedeniyle 6-7-8 Ağustos 2021 tarihinde yapılacak olan Yenicekent Tripolis Kültür ve Turfanda Sultaniye Çekirdeksiz Üzüm Festivali ile 13-14-16 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleştirilecek olan Buldan Dokuma Kültürü ve El Sanatları Festivali’nin iptal edildiğini açıkladı. Ayrıca 4 Eylül Buldan’ın Kurtuluşu’nun 99.yıl dönümü etkinliklerinin de iptal edileceğini duyuran Başkan Şevik, “Festivaller için ayrılan ödeneğimizin tamamını yangın bölgelerine göndereceğiz. Manavgat’ta Marmaris’te ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde meydana gelen orman yangınlarının yaralarını hep birlikte saracağız. Bütün umutlarımız, birçok ilimizde devam eden yangınların, daha fazla can kayıpları yaşanmadan kontrol altına alınması. Ben yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum “ dedi.

ETİKETLER :
Diğer KÜLTÜR haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı