BAŞKAN GÜNGÖR DENİZLİMİZ HAKETTİĞİNİ ALACAK DEDİ

Enerji Bakanı Fatih Dönmez’in Denizli ziyaretini değerlendiren Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, “Denizli, istediğini aldı” mesajını verdi.
2021-05-31 17:52:28

Bir dizi ziyaret ve Denizli Enerji Koordinasyon Toplantısı için Denizli’ye gelen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Denizli’de Belediye Başkanları ve STK’ları enerji firmaları ile buluştu. Bakan Dönmez’in Denizli ziyaretini değerlendiren Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, “Denizli, istediğini aldı” mesajını verdi.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Faruk Dönmez’in 19 ilçeyi kapsayan mobil güneş paneli sözünün ise kısa sürede gerçekleşmesi için yatırımların takipçisi olacağını söyleyen Ak Parti il Başkanı Yücel Güngör, “Sayın Bakanımızın Denizli ziyaretleri Denizlimiz açısından çok önemli idi. Bu ziyaretten Denizlimiz karlı çıkmıştır.

ÇARDAK OSB’YE DOĞALGAZ MÜJDESİ

Çardak Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan yatırımcılarımızın yıllardır beklediği doğalgazın nihayet sözünü aldık. Ve kısa sürede gerçekleşme aşamasına gelmesi sağlanacaktır. Çardak OSB ile Denizli 2. OSB’sini de devreye sokarak ihracaatta yine en ön sıralarda adını yazdırmaya devam edecektir.” dedi.

HER İLÇEYE DOĞALGAZ

Ak Parti İl Başkanı Yücel Güngör devamla; “bugüne kadar doğalgaz verilmeyen ilçelerimiz Babadağ, Çal, Baklan, Çameli, Bekilli, Çardak, Beyağaç, Güney, Bozkurt, Kale ve Buldan ilçelerimiz var.

Bunların içerisinden yaptığımız ilk değerlendirmelerde nüfus ve tüketim potansiyeli dikkate alarak bu ilçelerimizin büyük

bir kısmına İnşallah doğalgaz götüreceği sözünü aldık. Baklan, Bozkurt, Buldan, Çardak, Kale ve Çal ile alakalı boru gazı götürmek suretiyle bir kısmına SNC dediğimiz taşıma yöntemiyle doğalgaz götürerek doğalgaz konforu ulaştırılmış olacaktır” dedi.

 

 

18 YILDA 4 MİLYAR YATIRIM

Son 18 yılda Denizli’ye yaklaşık 4 milyar liralık enerji yatırımı yapıldığını, Önümüzdeki yıl için ise 500 milyon liralık yatırım planlandığını ifade eden Ak Parti İl başkanı Yücel Güngör, “ Sayın Bakanımız, çiftçilerimizi rahatlatacak güneş santrali projelerini de ağırlık verileceği müjdesini bizimle paylaşmıştır.

ÇİFTÇİYE UCUZ SULAMA TEKNOLOJİSİ

Tarım alanlarımızı güneş panelleri ile üretilen elektrik ile sulama imkanına kavuşmuş olacağız. Böylece Denizlili çiftçimizin maliyeti de en aza indirilmiş olacaktır.

PROTOKOLE TEŞEKKÜR

Denizlimize Müjdeler vermeye devam edeceğiz. Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Bizlere doğalgaz ve yatırım müjdesini veren Bakanımıza, Yatırımların gelmesi adına Denizlimiz için çalışan Milletvekillerimize ve Büyuksehir Belediye Başkanımıza da teşekkür ediyorum. Biz Denizlimizi Çok Seviyoruz.”dedi

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı