Honaz Belediyesi’ne Yeni İş Makinesi

Denizli’nin Honaz Belediyesi, ilçedeki üstyapı ve yol çalışmalarında kullanılmak üzere son teknoloji yerli üretim ekskavatör satın aldı. Belediye imkânlarıyla
2021-01-20 16:19:35

Honaz Belediyesi’ne Yeni İş Makinesi

Honaz Belediyesi, araç filosuna yeni bir iş makinesi daha ekledi.

Denizli’nin Honaz Belediyesi, ilçedeki üstyapı ve yol çalışmalarında kullanılmak üzere son teknoloji yerli üretim ekskavatör satın aldı. Belediye imkânlarıyla satın alınan iş makinesi birçok mahallede yürütülen çalışmalara destek verecek.

Göreve geldiği günden itibaren şeffaf yönetim hedefiyle çalışan ve kaynakların daha verimli kullanılmasına gayret eden Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, belediye araç parkına yeni bir iş makinesi daha ekledi. Geçtiğimiz yıl iki eski kamyonu ve kamyoneti çöp toplama araçlarına dönüştürerek yaklaşık 500 bin TL tasarruf eden Honaz Belediyesi araç parkını genişletmeye devam ediyor.

“Vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz”

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, ilçeye bağlı mahallelerde özellikle üst yapı çalışmalarına ağırlık verildiğini belirterek, “Pandemi sürecinin tüm kurum ve kuruluşları etkilediği zor dönemlerde bulunuyoruz. Bizler bu sıkıntılı zamanlarda hem vatandaşlarımıza en iyi ve eksiksiz hizmeti götürmek için çabalıyor hem de borçlanmadan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Honaz Belediyesi olarak hiç bir resmi ve özel kuruluşa borcumuz bulunmamaktadır. Belediyemizin imkânları ile satın aldığımız son teknoloji ürünü yerli üretim ekskavatörü de araç envanterimize ekledik. İlçemizde gerek mevcut yolların bakımı ve gerekse alt yapısı tamamlanan bölgelerde asfaltlama ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda araçlar çok önemli. Bir yandan ekipmanlarımızı güçlendiriyoruz diğer yandan da üst yapı çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Bizim sorumluluk alanımızdaki cadde ve sokaklarda yoğun çalışmalarımız oldukça yoğun. İnşallah bu çalışmaların sonucunda daha yaşanabilir bir Honaz hepimizin olacak. Ben şimdiden iş makinemizin ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

ETİKETLER : Denizli Denizli haberleri Denizlispor Son dakika Denizli'den haberler Merkezefendi Pamukkale #Denizli @Denizli #Denizli haber
Diğer GÜNDEM haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı