Başkan Şevik’e teşekkür plaketi

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret eden Buldan Salih Gökçe Anaokulu öğrencileri ve öğretmenlerinden, okula verdiği katkılardan dolayı
2020-11-03 11:42:48

Minik öğrencilerden, Başkan Şevik’e teşekkür plaketi

Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret eden Buldan Salih Gökçe Anaokulu öğrencileri ve öğretmenlerinden, okula verdiği katkılardan dolayı teşekkür plaketi verdiler. Buldan Belediyesi, okulun dış cephesini boyayarak, bakımını gerçekleştirmişti.

 

Salih Gökçe Anaokulu Müdürü, öğretmen ve öğrencileri Belediye Başkanı Mustafa Şevik’i makamında ziyaret etti. Anaokulunun dış cephe boyası ve bahçe düzenlemesinin Buldan Belediyesi tarafından yapıldığını belirten Salih Gökçe Anaokulu Müdürü Osman Topaloğlu, okula verdiği katkılarından dolayı Başkan Şevik’e teşekkür etti. Minik öğrencileriyle birlikte Başkan Şevik’e plaket takdim eden okul müdürü Topaloğlu, “Belediyenin destekleriyle minik öğrencilerimiz daha temiz ve modern bir okulda eğitim alıyor. Kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Buldan Belediyesi’nin imkanları doğrultusunda ilçe genelinde 1 Anaokulu, 9 İlkokul, 2 Birleşmiş Sınıflı Okul, 7 ortaokul ve 4 lise olmak üzere 23 eğitim yuvasına katkı vermeye devam edeceğini belirten Başkan Mustafa Şevik, minik öğrencilerden gelen teşekkür karşısında duygulandı. Başkan Şevik, “Eğitim konusunda yapmış olduğumuz hizmetler Salih Gökçe Anaokuluna yapmış olduğumuz hizmetle sınırlı değildir. 2007-2014 başlık yaptığım dönemde olduğu gibi yeni dönemde de ilçemizin dört bir tarafındaki bütün ilköğretim olsun lise olsun bahçe düzenlemesi, oyun grupları, dış cephe boyası ve çatı tadilatı gibi ihtiyaçlarını gidermeye çalışıyoruz. Ahmet Nadir Özlen, Ahmet Terzioğlu, Gülalan İlkokulu gibi daha birçok okumuza destek olmaya çalıştık. Ayrıca, kovid-19 tedbirleri kapsamında okullarımızın dezenfekte çalışmalarını da gerçekleştiriyoruz. Geleceğimiz olan çocuklarımızın daha hijyenik bir ortamda eğitim görmelerini sağlıyoruz. Aslında çocuklarımıza yatırım yapmaktayız. Onlar için ne yapsak az. Çünkü çocuklarımız geleceğimizin teminatıdır. Öğrencilerimizin güzel ve sağlıklı bir ortamda eğitim almalarını istiyoruz” dedi.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı