GESİFED'DEN ANLAMLI 28 EKİM KONSERİ

GÜNEY EGE SANAYİ VE İŞ DÜNYASI FEDERASYONU (GESİFED) GELENEKSEL CUMHURİYET KUTLAMASI’nın bu yıl 4.sü Denizli Valisi Sayın Ali Fuat ATİK’in destekleriyle HİERAPOLİS ANTİK TİYATROSU’NDA yapıldı.
2020-10-26 16:42:06

 

Pandemi sebebiyle seyircisiz olarak, 23.10.2020 tarihinde çekimleri gerçekleştirilen etkinlikte; BÜYÜK TÜRKİYE ORKESTRASI VE DESTAN DANS VE SANAT MERKEZİ HALK DANSLARI TOPLULUĞU Cumhuriyet temalı özel koreografi ile hazırladıkları bir performans sundular. Kutlamaya Denizli Valisi Sayın Ali Fuat Atik, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Osman Zolan, Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki ve Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan katıldı.

Özel teknikler ile gerçekleştirilen çekim DRT TV, Ege TV ve Pamukkale TV kanallarında ve sosyal medya hesaplarında, ayrıca GESİFED ve Ege Hikayesi sosyal medya hesaplarında 27.10.2020 Salı günü saat 21.00’da yayınlanacaktır. 29.10.2020 Perşembe günü Delikliçınar Meydanı led ekranda 14.00 ve 20.30 saatlerinde yayınlanacaktır.

Etkinlikte açılış konuşmasını yapan GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aysun Nalbant; “Biz GESİFED olarak var oldukça, bu “anların-anıların-kanların-canların-hayallerin-hülyaların-çeyizlerin-sevdaların-evlatların”takasıyla elde edilen Cumhuriyeti her yıl artan coşkuyla kutlayacak ve yetişen nesillere bu coşkuyu aktaracağız. Çünkü Cumhuriyet bizim için onurlu – şerefli bir hafızadır.” diyerek konuşmasına başladı. Konuşmasında GESİFED Yönetim Kurulu Üyelerine, GESİFED üyesi dernek başkanlarına, Geçmiş Dönem Başkanlarına, bu organizasyonu gerçekleştirmek için emek harcayan herkese tek tek teşekkür etti.

Konuşma sonrasında Anademir İnşaat Firması ana sponsorluğunda gerçekleştirilen kutlamada sponsorluk yapan firma temsilcilerine plaketleri takdim edildi. (Takdim edilen plaketler, BODRUM SAĞLIK VAKFI Seramik Atölyesinde eğitim gören engelli öğrenciler tarafından üretilmiştir. )

 

Ana Sponsor: ANA DEMİR

Gümüş Sponsorlar: Hakan Çırak Photography, Pamukkale Balloon

Bronz Sponsorlar: Alb Dekorasyon, Altıntop Kuruyemiş, Androklinik, Aslan Teksitil, Aslı Tekstil, Ata Tekstil, Ateş Gayrimenkul, Başbuğ Kuyumculuk, Bermant Sigorta, Big Chefs (Serha Gıda), Bianca Capelli, Buldans Home Collection, Century 21 - Loft Gayrimenkul, Dalaman Orman Ürünleri, Doğa Thermal Hotel, Doğaç Yapı, Ephesia Resort Hotel, Event:Co, Faber Mermercilik, Famart Mobilya, Fbr Marble, Gökdelen İskele Kalıp, Gökhan Testil, Özel Gözakademi Hastanesi, İbrahim Neriman Tekstiltemizleme, Medipera.Com, Mercan Kimya, Mesa Etiket, Modern Optik, Nar Meyve Ve Gıda Tarım Ürünleri, Ovva Works, Özgür Otomotiv, Panayır Tekstil, Pellini Caffe, Proxolab, Renes Balık Restaurant, Temas Kişisel Gelişim &Bio Enerji, Tima Yıkama Boyama, Yavuzçehre Tesktil, Yıldırım Tekstil

 

Saygılarımızla.

 

Av.Aysun NALBANT

GESİFED Yön.Krl.Bşk.

ETİKETLER :
Diğer MAGAZİN haberleri
sex shop
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı