DENİZLİSPOR 54 YAŞINDA

Denizlispor Başkanı Ali çetin yaptığı açıklamada 26 Mayıs 1966 tarihinde futbol sevdalılarının bir araya gelip 3 amatör takımı birleştirerek oluşturduğu ve Yeşil-siyah renklere büründürdüğü Denizlispor Kulübü,
2020-05-27 10:47:45

26 Mayıs 1966 tarihinde futbol sevdalılarının bir araya gelip 3 amatör takımı birleştirerek oluşturduğu ve Yeşil-siyah renklere büründürdüğü Denizlispor Kulübü, yarım asrı geçen zaman zarfında hem kent hem de ülke futboluna büyük katkılar sağlamıştır.

Bir dönem Avrupa'da da Al Bayrağımızı dalgalandıran bu kulübe hizmet etme şansı bulduğum için büyük bir gurur yaşıyorum.

Bu çınar, kulübe gönül veren yöneticisinden taraftarına kadar 1 milyondan fazla kalple daha da büyüyecek ve gönüllerde yer etmeye devam edecektir. 

İlk başkanımız Dr.Samim Gök ve yönetim kurulu üyeleri başta olmak üzere bugüne kadar hizmet eden başkan, yönetici, teknik adam, futbolcu, kulüp personeli ve milyonlarca taraftara şükranlarımı sunuyor, ahirete irtihal edenleri rahmet ve minnetle anıyorum.

Bu vesileyle, birlik ve beraberlik içerisinde, Denizlimizin tek ortak paydası olan kulübümüzü hak ettiği yerlere taşımak için gece gündüz çalışmaya devam etme kararlılığımızı bir kez daha  ifade ediyor, tüm camiamıza saygılarımı sunuyorum.


Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin

ETİKETLER : Denizli Denizli haberleri denizliden haberler sondakika pamukkale merkezefendi denizlispor ak parti chp mhp iyi parti zolan şeniz doğan
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı