Ekrem Başer’den Ramazan Bayramı Mesajı...

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
2020-05-22 15:16:22

Ekrem Başer’den Ramazan Bayramı Mesajı...AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Başer mesajında;

"Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bir Ramazan ayını daha geride bırakarak Ramazan bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, Rabbimizin bir nimeti olmasının yanı sıra, milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşlik ahdimizi yenilemek için de önemli bir fırsattır" diyen Ekrem Başer, mesajına şu şekilde devam etti: Bayramlar, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, insanları güzel duygu ve düşünceler ile birbirine iyi niyetle yakınlaştıran, sosyal hayatın getirdiği, stres, kaygı, sıkıntılardan uzaklaştıran, umudumuzu ve sevincimizi artıran, dostluk ve kardeşlik bağlarını pekiştiren, küslüklerin ortadan kalktığı, dostlukların tazelendiği müstesna günlerdir. 

Covid-19 salgını sebebiyle bu bayramda ziyaretlerimizi gerçekleştiremeyeceğiz fakat bu durum karşılıklı gönül köprüleri kurmamıza asla engel değil. Bayram sevincini en güzel yaşayanlar şüphesiz gönül kazanan, yardımlaşan, mutluluklara vesile olan ve kardeşçe gönül köprüleri inşa edenlerdir. 

Bu duygu ve düşüncelerle başta Merkezefendili hemşehrilerimiz olmak üzere, milletimizin ve tüm islam aleminin Mübarek Ramazan Bayramını Kutlar, bayramın bütün insanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ederim.”dedi

ETİKETLER :
Diğer haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı