BAŞKAN BAŞER'DEN 19 MAYIS VE KADİR GECESİ MESAJI

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi ile alakalı bir kutlama mesajı yayınladı.
2020-05-19 18:05:21

AK Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi ile alakalı bir kutlama mesajı yayınladı.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919 tarihinde Samsuna ayak basması ile Türk milletinin tarihinin adeta yeniden yazıldığı üzerinde duran Başer, “Atatürk’ün Samsun’a çıkışı ülkemiz için önemli bir dönüm noktası olmuştur. 19 Mayıs 1919, Bir milletin tarih sahnesinden silinmek istenmesine karşı top yekün başlatılan kurtuluş savaşı kıvılcımının yakıldığı tarihtir. Bu anlamlı günün yıl dönümünde Bünyesinde pek çok hayır ve bereketi barındıran, manevi haz ve mutluluğun doruğa ulaştığı, af ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı mübarek Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.

İşgal girişimine karşı Türk-Kürt, Alevi-Sünni Çerkez-Laz ayrımı yapmadan herkes bu topraklar için canlarını ve kanlarını seve seve feda etti. Bizler de onların bıraktığı emanete sahip çıkmaya ve ülkemizi muasır medeniyetler seviyesi üzerine çıkarmaya gayret gösteriyoruz.”

Barışın, hoşgörünün, centilmenliğin, demokratik kültürün ve vatan sevgisinin en seçkin temsilcileri olarak gördüğüm gençlerimizin, Türkiye’yi daha İleri seviyelere taşıyacaklarına yürekten inanıyorum. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ve Kadir Gecesi vesilesiyle Tüm hemşerilerimizin ve İslam aleminin Kadir Gecesi’ni en içten dileklerimle kutlar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, milli mücadelemizin bütün kahramanlarını rahmetle ve şükranla yad ediyorum. dedi

ETİKETLER :
Diğer haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı