AMATÖRLERE MASKE DESTEĞİ

Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, kulüplere bu imkanı sağlayan TFF Başkanvekili ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’e teşekkür etti.
2020-05-11 19:31:35

AMATÖRLERE MASKE DESTEĞİ

 

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu tarafından Kulüplere dağıtılmak üzere gönderilen maskelerin dağıtımına başladı. Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, kulüplere bu imkanı sağlayan TFF Başkanvekili ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez’e teşekkür etti.

 

Ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs pandemisi nedeniyle maske kullanımı salgının yayılmasını önlemek için büyük öneme sahip. Bu konuda amatör kulüplere önemli bir destek geldi. TFF Başkanvekili ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez tarafından illerdeki amatör spor kulüplerine gönderilen maskelerin dağıtımı başladı. Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ilimize gelen maskeleri kulüp temsilcilerine ulaştırmaya başladı. İl genelindeki 139 kulübün tamamı için gelen maskeler il merkezindeki kulüp temsilcileri tarafından Denizli ASKF binasından temin edilebiliyor. İlçelerdeki kulüplerle ilgili olarak da ASKF personelleri maskeleri kulüp başkan ya da yöneticilerine ulaştırıyor. Denizli ASKF Başkanı Feyyaz Ceşen, “Koronavirüs nedeniyle olağanüstü günler yaşıyoruz. Bu günlerde maske kullanımı çok önemli. Amatörlerin her zaman yanında olan TFF Başkanvekili ve TASKK Genel Başkanı Ali Düşmez bu konuda da yanımızda oldu. Her kulübümüze maskeleri ulaştırıyoruz. Bu sıkıntılı günlerin geride kaldığı, yine sahaların cıvıl cıvıl olduğu zamanları yaşayacağımıza olan inancımız tam. Tüm amatör spor camiasına sağlıklı günler diliyorum” dedi.

ETİKETLER : #İçişleri Bakanlığı #Sokağa çıkma yasağı #denizli haber #denizli #denizli haberleri #denizli güncel #denizli yerel haber #denizli son dakika haber #denizli bugün #haber denizli #denizli son dakika #pamukkale denizl
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı