ÇAMELİ'DE VATANDAŞLARA EVDEN ÇIKMAYIN ÇAĞRISI

Denizli’nin Çameli İlçesi’nde, Çameli Belediye zabıtaları ve Pazar esnafı, korona virüsüne karşı vatandaşlara evlerinde kalma çağrısında bulundu.
2020-03-20 16:11:06

Denizli’nin Çameli İlçesi’nde, Çameli Belediye zabıtaları ve Pazar esnafı, korona virüsüne karşı vatandaşlara evlerinde kalma çağrısında bulundu.

 

Sağlık çalışanlarından sonra, Çameli’de zabıtalar ve pazar esnafı da korona virüsüne karşı vatandaşlar evde kalma çağrısı yaptı. Çameli Belediye Zabıta ekipleri kağıtlara yazdıkları, "Biz senin için burada çalışıyoruz, sen de bizim için evde kal" mesajıyla Pazar esnafının da desteğiyle, vatandaşlara çağrıda bulunarak sağlık çalışanlarının başlatmış olduğu farkındalığa destek verdi. Yeni tip korona virüs ile mücadele kapsamında, ilçe merkezinde bugün kurulan Cuma Pazarı alanında 'Evde kal' mesajı veren zabıta ve esnaf, vatandaşlara zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmamalarını tavsiye ettiler.

 

Zabıtalar ve pazar esnafı, ihtiyaçlarını karşılamak için pazara gelecek vatandaşların kalabalık olarak değil, aileden seçtikleri bir kişinin alış-veriş için gelmesini istedi.

ETİKETLER :
Diğer haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı