VOLEYBOL'DA YARIFİNAL MÜSABAKALARI DENİZLİ'DE

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakalarına Denizli ev sahipliği yapacak. 4-5-6 Mart tarihlerinde Gümüşler’de bulunan Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu ile
2020-03-03 12:48:33

Voleybol 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakaları 4-6 Mart tarihlerinde Denizli’de gerçekleşecek. 2 grup halinde yapılacak maçlarda 16 takım mücadele edecek.

 

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen 2. Lig Kadınlar Yarı Final müsabakalarına Denizli ev sahipliği yapacak. 4-5-6 Mart tarihlerinde Gümüşler’de bulunan Vali Recep Yazıcıoğlu Spor Salonu ile Dokuzkavaklar’da bulunan Hasan Güngör Salonunda oynanacak maçlarda 16 takım mücadele edecek.

 

İLK İKİ TAKIM FİNALE

 Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nün koordinesinde gerçekleşecek müsabakalarda iki grupta sekizer takım yer alırken, gruplarını birinci ve ikinci bitiren takımlar finale gitmeye hak kazanacak. Organizasyona ev sahipliği yapacak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde hazırlıklar tamamlanırken, İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, tüm takımlara başarılar diledi, sporseverleri maçları izlemeye davet etti.

 

MÜSABAKA PROGRAMI

 

TARİH 04-05-06 MART 2020

A (V.R.YAZICIOĞLU) B (HASAN GÜNGÖR)
1.​ İSTANBUL VAKIFBANK 1. SAKARYA VOLEYBOL
2 ŞIRNAK CİZRE BLD. 2 ORDU ÇAMLIK SPOR
3 ANKARA KALECİK BLD.SPOR MEKTEBİ 3 İZMİRSPOR
4. ANTALYA AÇI KOLEJİ 4. HATAY ANTAKYA BLD.

 

C  (V.R.YAZICIOĞLU) D (HASAN GÜNGÖR)
1. İZMİR GELİŞİM KOLEJİ 1. ANKARA NUMUNE GENÇLİK
2 KAYSERİ OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK 2 KONYA EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ
3 YALOVA ÇİFTLİKKÖY BLD. 3 İSTANBUL FENERBAHÇE
4. ÇORUM VOLEYBOL 4. VAN BŞB GENÇLİK SPOR

 

PROGRAM

TARİH YER SAAT TAKIMLAR    GR SONUÇ

04 MART 2020

ÇARŞAMBA

DENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU)​ 12:00 VAKIFBANK ANTALYA AÇI KOLEJİ A  
14:00 CİZRE BLD. KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ A  
16:30 GELİŞİM KOLEJİ ÇORUM VOLEYBOL C  
18:30 OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPOR ÇİFTLİKKÖY BLD. C  
DENİZLİ (H.GÜNGÖR) 12:00 SAKARYA VOLEYBOL ANTAKYA BLD. B  
14:00 ORDU ÇAMLIK SPOR İZMİRSPOR B  
16:30 NUMUNE GENÇLİK VAN BŞB GENÇLİK SPOR D  
18:30 EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ FENERBAHÇE D  

05 MART 2020

PERŞEMBE

DENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU) 12:00 ANTALYA AÇI KOLEJİ CİZRE BLD. A  
14:00 KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ VAKIFBANK A  
16:30 ÇORUM VOLEYBOL OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPOR C  
18:30 ÇİFTLİKKÖY BLD. GELİŞİM KOLEJİ C  
DENİZLİ (H.GÜNGÖR) 12:00 ANTAKYA BLD. ORDU ÇAMLIK SPOR B  
14:00 İZMİR SPOR SAKARYA VOLEYBOL B  
16:30 VAN BŞB GENÇLİK SPOR EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ D  
18:30 FENERBAHÇE NUMUNE GENÇLİK D  

06 MART 2020

CUMA

DENİZLİ (V.R.YAZICIOĞLU) 11:00 KALECİK BLD. SPOR MEKTEBİ ANTALYA AÇI KOLEJİ A  
13:00 VAKIFBANK CİZRE BLD. A  
15:30 ÇİFTLİKKÖY BLD. ÇORUM VOLEYBOL C  
17:30 GELİŞİM KOLEJİ OSB TEKNİK KOLEJİ GENÇLİK SPOR C  
DENİZLİ (H.GÜNGÖR) 11:00 İZMİRSPOR ANTAKYA BLD. B  
13:00 SAKARYA VOLEYBOL ORDU ÇAMLIK SPOR B  
15:30 FENERBAHÇE VAN BŞB GENÇLİK SPOR D  
17:30 NUMUNE GENÇLİK EREĞLİ GENÇLİK MERKEZİ D  

 

 

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı