DENİZLİ DEVLET HASTANE'SİNDE KAVGA

Denizli'de şehrin en büyük hastanesi olan Devlet Hastanesinde, Başhekimin, müdür odasına gittiği ve içerden beyaz kod alarmı verildiği iddiası var. hastanenin başhekimi ile kalite ve destek müdürünün kavga ettiği iddia edildi.
2020-02-11 12:21:19

Denizli'de şehrin en büyük hastanesi olan Devlet Hastanesinde, hastanenin başhekimi ile kalite ve destek müdürünün kavga ettiği iddia edildi. İki tarafın da darp raporu aldığı olayın parti üzerinden personellerden kaynaklandığı iddia ediliyor. Müdür H.S'nin daha önce temizlik hizmetleri şefi tarafından darp edildiği de gelen bilgiler arasında.

Denizli Devlet Hastanesinde sular durulmuyor. Hastane yönetimi ile personel arasındaki sorunlar sürerken haftanın ilk gününe Hastane Başhekimi M. E. ile Kalite ve Destek Müdürü H. S.'ın kavgası damga vurdu. M. E. ile H. S.'nin sözlü tartışma ile başlayan tartışmada birbirlerini yumrukladıkları, iki ismin de kavga sonrası darp raporu alarak birbirinden şikayetçi olduğu öğrenildi.

 Kavganın sebebinin ise 6 aylık bir geçmişe sahip olduğu iddia edildi. İddialar arasında hastaneye parti üzerinden alınana personellerin korunması ve çalışması gereken yerlerde çalıştırılması olduğu iddia edildi. İkili arasında bu nedenle 6 aydır gerginliğin yaşandığı da gelen iddialar arasında.

 

internet sosyal medya

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı