Pamukkale Belediyesinde Sertifika Sevinci

DENİZLİ'de Pamukkale Belediyesi tarafından açılan ücretsiz Almanca ve İngilizce kurslarını başarıyla tamamlayan 40 kişiye düzenlenen törenle sertifikaları verildi.
2020-02-07 13:18:57

Yabancı dil eğitimini tamamlayan 40 kursiyer, sertifika sevinci yaşadı

 

 

 

DENİZLİ'de Pamukkale Belediyesi tarafından açılan ücretsiz Almanca ve İngilizce kurslarını başarıyla tamamlayan 40 kişiye düzenlenen törenle sertifikaları verildi.


 

Pamukkale Belediyesi tarafından 2 ay önce başlatılan başlangıç seviyesindeki İngilizce ve Almanca kursları tamamlandı. Pamukkale Belediyesi'nin Atatürk Caddesi'ndeki ek hizmet binasında 120 saatlik eğim alan kursiyerler için sertifika töreni düzenlendi. İngilizce kursuna katılan 30, Almanca kursuna katılan 10 kişiye, AK Partili Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki tarafından sertifikaları verildi.


 

Sertifika töreninde konuşan Pamukkale Belediye Başkanı Örki, düzenlenen bu yabancı dil kurslarının kursiyerlerin hem eğitim hem de sosyal hayatlarına katkısının büyük olacağını belirtti. 2019 yılının ikinci yarısında 17 farklı alanda 46 ücretsiz kurs açtıklarını kaydeden Örki, "Kurslarımız okul hayatı, iş hayatı ve sosyal yaşamda önemli bir eksiği kapatıyor. Ücretsiz kurslarımızın kursiyerlerimize yarar sağladığını bilmek gerçekten doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor. Kurslarımız devam edecek. Yoğun ilgi gören İngilizce - Almanca kurslarımızın kış dönemi kayıtları 27 Ocak 2020 tarihine kadar sürecek. A1 ve A2 seviyelerinde gerçekleşecek ücretsiz kurslarımıza 14 yaş üzeri kendini geliştirmek isteyen tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Bugün sertifika almaya hak kazanan kursiyerlerimize de hem okul hem iş hayatlarında başarılarının devamını diliyorum" dedi.

ETİKETLER :
Diğer haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı