Denizli Valisi Hasan Karahan Serinhisar'da

Vali Hasan Karahan Serinhisar ilçemizde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Serinhisar ilçesine ziyarette bulundu.
2020-01-09 19:22:11

Denizli Valisi Hasan Karahan Serinhisar İlçemizi Ziyaret Etti

 

Vali Hasan Karahan Serinhisar ilçemizde gerçekleşen kamu yatırımlarının son durumları hakkında bilgi almak üzere Serinhisar ilçesine ziyarette bulundu.

 

Serinhisar ilçemizde ilk olarak Serinhisar Kaymakamlığını ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan Serinhisar Kaymakamı Oğuz Şenlik’i ziyaret ederek ilçedeki kamu yatırımları hakkında bilgi aldı.

 

Vali Hasan Karahan daha sonra inşaatı tamamlanan Serinhisar İlçe Gençlik Hizmetleri Spor Müdürlüğüne bağlı spor kompleksinde incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgi aldı.

 

Ziyaretlerine Denizli Büyükşehir Belediyesi Serinhisar İtfaiye Hizmet Binası ile devam eden Valimiz Karahan burada yetkililerden kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Daha sonra Serinhisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret eden Valimiz Hasan Karahan İlçede halkın güvenliği ve huzuruna yönelik yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Serinhisar Entegre Hastanesine geçen Valimiz Hasan Karahan hastane birimlerini gezerek Başhekim Veli Kılınçarslan’dan hastanede verilen sağlık hizmetleri hakkında bilgi aldı.

 

Vali Hasan Karahan Serinhisar ziyaretinde son olarak Serinhisar Belediyesine geçti. Başkan Hüseyin Gemi ve Belediye personeli tarafından karşılanan Vali Hasan Karahan; Başkan Hüseyin Gemi’den Belediyenin ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Belediye ziyaretinin ardından Vali Hasan Karahan ilçeden ayrıldı.

ETİKETLER :
Diğer haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı