İRAN'DAN UYUŞTURUCU PAKETLERİNİ CANLI CANLI YUTARAK GETİRDİ

İran'dan hava yoluyla gelen Reza Shami Heris (41), 36 uyuşturucu hap ile yakalanıp, gözaltına alındı. şüphelinin mide ve bağırsaklarından 13 paket halinde 47 gram metamfetamin ve 6 paket halinde 21 gram eroin çıkartıldı
2019-05-02 19:44:33

Mide ve bağırsaklarından 19 paket uyuşturucu çıktı

 

 

 

DENİZLİ'de polis, İran'dan hava yoluyla gelen Reza Shami Heris (41), 36 uyuşturucu hap ile yakalanıp, gözaltına alındı. Yakalandıktan sonra rahatsızlanarak hastaneyle kaldırılan şüphelinin mide ve bağırsaklarından 13 paket halinde 47 gram metamfetamin ve 6 paket halinde 21 gram eroin çıkartıldı. Tedavisinin ardından adliyeye sevk edilen şüpheli tutuklandı.

Denizli İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, istihbarat çalışmasıyla, İran'dan Denizli'ye uyuşturucu madde sevkiyatı yapılacağı yönünde bilgi aldı. Çalışmayı derinleştiren ekipler, geçen 20 Nisan'da havayolu ile İran'dan Denizli'ye gelen Reza Shami Heris'i Çardak Havalimanı'nda, üzerinde bulunan 36 uyuşturucu hap ile yakaladı.

POŞETE SARIP YUTMUŞ

Gözaltına alınmasının ardından rahatsızlanan Reza Shami Heris, Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan Heris'in çekilen röntgen filmlerinde, mide ve bağırsak kısmında yabancı cisim tespit edildi. Hayati tehlikesi bulunan Reza Shami Heris, aynı gün ameliyata alındı. Hastanede gerçekleştirilen ameliyatla, Heris'ın mide ve bağırsak kısmından 13 paket halinde 47 gram metamfetamin ve 6 paket halinde 21 gram eroin çıkartıldı. Tedavisinin ardından dün adliyeye sevk edilen Reza Shami Heris, tutuklandı.

ETİKETLER :
Diğer ASAYİŞ haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı