MERKEZEFENDİ AKP'DEN MHP'YE ZİYARET

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi ilçe Başkanı Av. Mehmet Altıntaş ve yönetimini ziyaret etti.
2019-01-11 16:18:34

Birlik ve Beraberlik içerisinde Tek Türkiye...


Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Merkezefendi ilçe Başkanı Av. Mehmet Altıntaş ve yönetimini ziyaret etti. 


MHP Merkezefendi ilçe teşkilatıyla bir araya gelen Ak Parti Merkezefendi ilçe Başkanı Başer, Cumhur İttifakı çatısı altında MHP ile mahalli idareler seçimlerinde yapılacak Cumhur ittifakının hayırlar getirmesini temenni etti. Ziyarette bir konuşma yapan Başer, "Böylece siyasi tarihimizde ilk defa bir mahalli seçimde öyle gizli kapaklı değil, kapalı kapılar ardında yapılan pazarlıklarla değil, her şeyin milletimizle paylaşıldığı şeffaf bir ittifak yapılmış oluyor. 

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin tensipleri ile girmiş olduğumuz Cumhur İttifakı yürüyüşünde kazanmaya kararlı bir davayız, bir hareketiz” dedi. 


BU İTTİFAKIN TEK DERDİ TÜRKİYE’DİR

Merkezefendi İlçe teşkilatları olarak birlik ve beraberlik içerisinde Tam Bağımsız ve Güçlü Türkiye için çalışacaklarını anlatan Başer “Bugüne kadar hep hayali kurulan birlik ve beraberliği Cumhur ittifakı ile gerçekleştirdik. Cumhur ittifakının tek derdi Türkiye’dir. Cumhur İttifakı 

31 Mart akşamı milletimizin teveccühüyle yerel seçimlerden zaferle çıkacaktır . Biz buna inanıyoruz. Vatanseverliğin, milliyetperverliğin ne olduğunu yerelde de göstereceğiz. Ülkemizin gelişimi için de bu sürecin çok hayırlı olacağına inanıyoruz” dedi. 


“İTTİFAK İLELEBET SÜRSÜN”

Ziyaretin sonunda misafirperverliğinden dolayı MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Mehmet Altıntaş’a  teşekkürlerini ileten Başer Cumhur İttifakının ilelebet sürmesi için kendilerininde kararlı duruş içerisinde olacaklarını iletti.

ETİKETLER :
Diğer MERKEZEFENDİ haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Haberci20.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
E-Devlet
M.E.B.
Adalet Bakanlığı
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
A.Ö.L.
PAÜ
Eğitim Haberleri
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 Haberci20.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı